Kategoriler

KEKLİK AVI HAKKINDA

KEKLİK AVI HAKKINDA

 

Prizma Savunma Av Bayii - Keklik Avı Ekipmanları Satışı

Sayın Avcılar,

Prizma Savunma Av Bayii olarak, avcılık tutkunlarına en kaliteli ekipmanları sunmaktan gurur duyuyoruz. Keklik avıyla ilgilenen avcılar için çeşitli ürünlerimiz bulunmaktadır. Size en iyi keklik avı deneyimini yaşatmak için özenle seçtiğimiz ürünlerimiz şunlardır:

Keklik Avı Yöntemleri:

Köpekle Av: Eğitilmiş av köpekleri kullanılarak gerçekleştirilen av yöntemidir. Köpekler, keklikleri tespit ederek avcıya haber verir ve böylece avcıların daha kolay yaklaşmalarını sağlar.

Köpük Keklik Avı: Kekliklerin beslenme alanlarına yerleştirilen köpük keklikler, gerçek kekliklerle aynı görüntüye sahiptir ve bu sayede gerçek keklikleri çekmek için kullanılır.

Göç Yolu Avı: Kekliklerin göç yolları üzerindeki tarlalarda veya sulak alanlarda bekleyerek avlanma yöntemidir.

Kullanılan Tüfekler:

Keklik avında genellikle av tüfeği kullanılır. 12 kalibre av tüfeği, keklik avı için en yaygın tercih edilen tüfek kalibresidir.

Mühimmatlar:

Keklik avında kullanılan mühimmat genellikle standart av fişekleridir. Kurşun saçmalı av fişekleri, keklik avı için sıklıkla tercih edilir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz:

Adres: Menderes Mahallesi, Trabzon Bulvarı No: 119, Dulkadiroğlu - Kahramanmaraş

Web Sitesi: www.taktikalurunler.com

Email: satis@taktikalurunler.com

Telefon: 0344 231 55 01

Prizma Savunma Av Bayii olarak, keklik avıyla ilgilenen avcılar için en iyi ekipmanları sunmayı taahhüt ediyoruz. Size en iyi av deneyimini yaşatmak için buradayız. Sizi mağazamızda görmekten mutluluk duyarız!

Prizma Savunma Av Bayii - Avınızı Garantileyin!

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.