Kategoriler
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

yerli marka Trap & Skeet Atış Tüfeklerinin Kahramanmaraş Bayii Prizma savunma tüm tüfekleri mağazamızda görebilirisiniz www.taktikalurunler.com sizin silahçınız


Trap ve skeet atış tüfekleri, bu sporların özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış özel av tüfekleridir. Trap atış tüfekleri, yükselen hedeflere ateş etmek için tasarlanmıştır. Skeet atış tüfekleri ise, zıt yönlerden gelen iki hedefe ateş etmek için tasarlanmıştır.

Trap atış tüfekleri, genellikle 12 kalibre olarak üretilir. Daha yüksek kalibreler, daha fazla geri tepme ve ses ürettiğinden, trap atışçıları genellikle 12 kalibre tüfeklerle daha rahattır. Trap atış tüfekleri, genellikle uzun namlulu ve düşük ağırlık merkezine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, atışçının tüfeği daha kolay kontrol etmesini sağlar.

Skeet atış tüfekleri, genellikle 12 veya 20 kalibre olarak üretilir. 12 kalibre tüfekler, daha yüksek kalibreler daha fazla geri tepme ve ses ürettiğinden, skeet atışçıları genellikle 12 kalibre tüfeklerle daha rahattır. Skeet atış tüfekleri, genellikle 28 inç (71 cm) uzunluğundadır. Bu, atışçının tüfeği daha kolay kontrol etmesini sağlar.

Trap ve skeet atış tüfekleri, genellikle süperpoze veya yivli olarak üretilir. Süperpoze atış tüfekleri, iki namluludur. Bu, atışçının her bir atış için farklı bir mühimmat türü kullanmasına olanak tanır. Yivli atış tüfekleri, tek namluludur. Bu, atışçının daha tutarlı bir atış deneyimi yaşamasını sağlar.

Trap ve skeet atış tüfekleri, genellikle çeşitli özelliklerle donatılabilir. Bazı tüfeklerde, optik nişangahlar, lazer işaretçiler ve diğer aksesuarlar için bağlantı noktaları bulunur. Bazı tüfekler, kendinden yükleme özelliğine sahiptir. Bu, atışçının her ateşlemeden sonra manuel olarak pompalamasını gerektirmez.

Trap ve skeet atış tüfekleri, güvenli ve etkili bir şekilde kullanıldığında, bu sporların keyfini çıkarmak için değerli bir araç olabilir. Ancak, trap ve skeet atış tüfeklerinin tehlikeli silahlar olduğunu hatırlamak önemlidir. Trap ve skeet atış tüfeklerini güvenli bir şekilde kullanmak için eğitim almak önemlidir.

Devamını Gör !
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.