Kategoriler

Prizma Şirketler Grubu

 

Prizma Şirketler Grubu, 22 Şubat 2008 tarihinde Prizma Doğalgaz olarak kurulmuş ve Kahramanmaraş ili, ilçeleri ve çevre illerde doğalgaz, ısıtma ve soğutma sektörlerinde büyük projelere imza atmıştır. İlerleyen yıllar içerisinde bünyesine inşaat yapım işlerini de katmış ve büyük projeler ile yoluna devam etmiştir.

2024 yılı ile birlikte şirket, sizlere daha iyi ve rekabetçi hizmet vermek için yeni bir sektöre daha yatırım yapmıştır. Kahramanmaraş ili ve ilçelerinin yanı sıra Türkiye’de pazarda önemli düzeyde yer almak için PRİZMA SAVUNMA olarak AV BAYİİ ruhsatlarını alarak taktikal ekipmanlar, tabanca ve tüfek aksesuarları, outdoor ürünleri, tabanca, tüfek, havalı psp, kuru sıkı tabancalar, av fişekleri, ithal taktikal ürünler, sağlık kitleri, balistik çelik yelekler, asker ve polis ürünleri ve MKE tabanca yivli mermi satışı Kahramanmaraş bölge bayiliğini alarak hizmet vermeye başlamıştır.

Prizma Şirketler Grubu, çıktığı bu yolda kendini her alanda daha çok geliştirerek sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz çalışmaya devam edecektir.


Prizma Doğalgaz 

Prizma Doğalgaz, Kahramanmaraş ili, ilçeleri ve çevre illerde doğalgaz, ısıtma ve soğutma sektörlerinde faaliyet gösteren bir firmadır. Şirket, doğalgaz tesisat işleri ve sıhhi tesisat işleri, ısıtma ve soğutma sistemleri kurulumu ve bakımı, doğalgaz kombi satışı ve servisi gibi hizmetler sunmaktadır.

Prizma Doğalgaz, sektöründe öncü bir firma olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket, deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

 

Prizma İnşaat

Prizma İnşaat, Kahramanmaraş ili ve çevre illerde inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Resmi kurum işleri, Şirket, konut, işyeri, fabrika, villa, okul, hastane gibi çeşitli projeleri hayata geçirmektedir.

Prizma İnşaat, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Şirket, deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerinin beklentilerini karşılamak için çalışmaktadır.

 

PRİZMA SAVUNMA AV BAYİİ

PRİZMA SAVUNMA, Kahramanmaraş ili ve çevre illerde avcılık ve taktik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Yerli ve ithal tüfek, fişek ve çeşitli taktikal ürünlerin bayiliği ile Şirket, taktikal ekipmanlar, tabanca ve tüfek aksesuarları, outdoor ürünleri, tabanca, tüfek, havalı psp, kuru sıkı tabancalar, av fişekleri, ithal taktikal ürünler, sağlık kitleri, balistik çelik yelekler, asker ve polis ürünleri ve MKE tabanca ve yivli, yivsiz tüfek mermi ve fişek satışı yapmaktadır.

 

PRİZMA SAVUNMA, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Şirket, deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

 

Prizma Şirketler Grubu'nun Hedefleri

 

Prizma Şirketler Grubu, aşağıdaki hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir:

 

Sektörlerinde öncü bir firma olmak

Müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmak

Deneyimli ve uzman kadrosu ile büyümek ve gelişmek

Prizma Şirketler Grubu, bu hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdürerek gelecekte de başarılarını sürdürmeyi hedeflemektedir.

 

Prizma şirketler grubu bir İbrahim AĞYAR kuruluşudur

www.ibrahimagyar.comwww.ibrahimagyar.com.tr

softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.