Kategoriler
  Filtrele
Toplam 2 Ürün
Mağazamızdan Resmi Evrakınız ile satın almak için Başvuru Yapın
SELLIER & BELLOT .22LR HV 40GR LEAD SELLIER & BELLOT .22LR HV 40GR LEAD
Mağazamızdan Resmi Evrakınız ile satın almak için Başvuru Yapın
45 ACP SELLİER&BELLOT (FMJ-230 GRN) 45 ACP SELLİER&BELLOT (FMJ-230 GRN)


GERÇEK TABANCA & TÜFEK MERMİLERİ
Firmamız kurulduğu günden bu yana Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu ile olan iş ortaklığını sürdürmekte olup, MKE KAHRAMANMARAŞ Bölge Bayiliğini yürütmektedir. 

Mağazamızdan gerçek tabanca ve tüfek mermisi satın alabilmeniz için tarafınıza tanımlanan "Şifreniz" ve tabancanızın / tüfeğinizin ruhsatı ile mağazamıza başvurmanız gerekmektedir. E-Devlet uygulaması üzerinden, arama kısmına "MERMİ" yazarak Mermi Satın Alma Belgesi Başvurusu yapabilirsiniz.

POLİS BÖLGESİ Başvuru için lütfen tıklayınız.
JANDARMA BÖLGESİ Başvuru için lütfen tıklayınız.


Yıllık mermi istihkakı 1000 adet ile sınırlıdır. İstihkakınızı tek seferde alabileceğiniz gibi, parça parça da alabilirsiniz. Şifre tek kullanımlıktır. Örneğin; mevcut şifrenizle 750 adet mermi satın aldınız, kalan 250 adet mermi hakkınız için tekrar şifre başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.Prizma Savunma & Av Bayii: İthal Tabanca Mermileri

Prizma Savunma & Av Bayii olarak, geniş ürün yelpazemizde yerli ve ithal tabanca mermilerini de müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Güvenilir ve kaliteli markaların ürünlerini stoklarımızda bulundurarak, müşterilerimize çeşitlilik ve güvenilirlik sunuyoruz.

Ürün Çeşitliliği ve Kalitesi:

Müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti bizim için ön plandadır. Stoklarımızda bulunan ithal tabanca mermileri, uluslararası standartlara ve kalite kontrol süreçlerine uygun olarak üretilmiştir. Dünya genelinde tanınmış markaların ürünlerini sunarak, müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenilir mermi seçenekleri sunmaktayız.

Profesyonel Hizmet ve Güvence:

Prizma Savunma & Av Bayii olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz. Uzman kadromuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun mermi seçenekleri konusunda profesyonel danışmanlık sağlamaktadır. Güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, her zaman müşterilerimizin yanındayız.

İletişim Bilgileri:

Prizma Savunma & Av Bayii olarak, ithal tabanca mermileri de dahil olmak üzere, geniş ürün yelpazemizle müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaya devam ediyoruz. Size en uygun mühimmat seçeneklerini bulmanıza ve güvenilir alışveriş deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için buradayız. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Devamını Gör !
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.